O nas

Specjalizujemy się w kompleksowym przygotowywaniu, redagowaniu i publikowaniu podręczników przeznaczonych do szkolenia w zakresie turystyki. Wydajemy również materiały o innym charakterze, jak informatory, przewodniki turystyczne, monografie.

Przy współpracy z Biurem Podróży "Hubertus Tour" od 1992 r. organizujemy szkolenia dla kandydatów na pilotów wycieczek oraz rezydentów biur podróży.

Wykonujemy również na zlecenie administracji turystycznej rządowej i samorządowej oraz podmiotów gospodarczych, organizacji i stowarzyszeń badania naukowe, ekspertyzy, itp.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i sugestiom naszym Klientów przebudowaliśmy naszą księgarnię w oparciu o platformę Click Shop Premium, dzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania wyboru i zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez:

 

Serdecznie zapraszamy!

Księgarnia internetowa Wydawnictwa PROKSENIA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl